[vc_row][vc_column][swmsc_fancy_heading font_size=”40″ text_align=”left” icon_name=”- Select Icon -” icon_color=”#0083ca” border_color=”#0083ca” line_height=”36″ margin_top=”40px” margin_bottom=”40px” id=”” class=”” style=”color:#0083ca;”]Eigen-Wijs BSO[/swmsc_fancy_heading][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][gap size=”50px” id=”” class=”” style=””][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Waarom BSO Eigen-Wijs?

Je vindt bij ons een fijne plek, waar je kind zich welkom en veilig voelt. Onze groepen zijn relatief klein en de ruimte groot en rustig, zodat de kinderen
ruimte hebben om lekker te spelen, maar ook om tot rust te komen.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][swmsc_image link=”” lightbox=”false” lightbox_type=”image” align=”center” alt=”” title=”” border_radius=”0px” target=”_self” id=”” class=”” style=”height:350px;width:235px;border: 5px solid;border-color: #0083ca;border-radius: 15px;” src=”5700″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][gap size=”50px” id=”” class=”” style=””][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

Lekker buiten spelen

Kinderen worden dagelijks gestimuleerd om buiten
te spelen. Buitenspelen is belangrijk voor de
ontwikkeling van kinderen. Hierdoor krijgen ze een
beter inschattingsvermogen en meer
zelfvertrouwen. Daarvoor hebben we alle ruimte: de
grote speelplaats met speelelementen en een
grasveld achter de school.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

Wat bieden wij?

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

Aanbod activiteiten

We hebben een groot aanbod aan activiteiten, in samenspraak met de kinderen. Deze worden georganiseerd op basis van eigen voorstellen, interesses en ontwikkeling; (buiten) spelen, creatieve, muzikale, bewegings-, taal- en denkactiviteiten. Kinderen zijn vrij om mee te doen met activiteiten.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][gap size=”50px” id=”” class=”” style=””][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Professionele medewerkers

Professionele medewerkers begeleiden voor en na schooltijd kinderen die op dat moment niet thuis kunnen zijn. Samen met de kinderen stellen zij het programma op. Goed, veilig en vooral: ontzettend leuk![/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][swmsc_image link=”” lightbox=”false” lightbox_type=”image” align=”center” alt=”” title=”” border_radius=”0px” target=”_self” id=”” class=”” style=”height:200px;width:200px;border: 5px solid;border-color: #0083ca;border-radius: 20px;” src=”5693″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Kosten

Wanneer u recht heeft op kinderopvangtoeslag, krijgt u een vergoeding van de overheid voor de opvangkosten. Voor verdere informatie/uurtarief zie achterzijde Voor verdere informatie en het uurtarief vind je hier.

Aanmelden?

U kunt zich aanmelden via het inschrijfformulier van Spelenderwijs.

Voor meer vragen mail gerust naar info@basisschooljanligthart.nl[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][gap size=”50px” id=”” class=”” style=””][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Inspectierapport

Via de onderstaande knop is het inspectierapport in te zien van BSO Eigen-Wijs.

[/vc_column_text][gap size=”15px” id=”” class=”” style=””][swmsc_button link=”https://basisschooljanligthart.nl/wp-content/uploads/2018/08/inspectierapport-bso-eigen-wijs-0818.pdf” target=”_self” bg_color=”#0083ca” text_shadow=”#0083ca” text_color=”#ffffff” text_size=”18″ button_style=”button_standard” border_radius=”10px” line_height=”30px” padding=”3px 20px” id=”” class=”” style=””]Inspectierapport[/swmsc_button][/vc_column][/vc_row]